Özel Uçak ve Jet Kiralama Hizmetleri

BirJetKirala Jet ve Helikopter Kiralama

Post Page

Anasayfa /Uçuşunuz için doğru özel jeti seçmek ne kadar önemli?

Uçuşunuz için doğru özel jeti seçmek ne kadar önemli?

Ana akım medyada, özel havacılığı çok az yolcu taşıyan büyük jetlerle lüks bir hizmet olarak konumlandıran yanlış bir kavram var. Yine de özel havacılık, müşterileri üst düzey uçaklarla eşleştirmekten çok maliyet ve zaman verimliliğini en üst düzeye çıkarmakla ilgilidir.

Aslında, deneyimlerimize göre, yolcuların büyük çoğunluğu zamandan ve paradan tasarruf ederken mesafeyi güvenle geçecek, böylece dolu terminallerden kaçınacak ve uygun ticari havacılık bağlantıları olmadan varış noktalarına ulaşacak güvenilir bir seçenek istiyor. Özetle bu özel havacılık.

Uçak tipi açısından, çoğu özel uçuşun varış noktasına ulaşması üç saatten az sürer, bu da bir turboprop veya hafif bir jeti genel verimlilikle ilgili en iyi seçenek olarak konumlandırır. Herhangi bir ciddi özel jet sağlayıcısı, aynı rotada daha fazla koltuğa ihtiyaç duyulmadığı sürece bu seçeneği bir müşteriye önerecektir. Belirli bir özel uçak rezervasyonu yaparken başka hangi hususların rolü vardır?

Özel jet nasıl seçilir

İlk olarak, rota. Özel havacılığın temel özelliklerinden biri, uzak yerlere bağlanma yeteneğidir. Çoğu zaman, bu uzak yerlerin dik inişleri ve genellikle çakıl veya çimenlerden yapılmış normalden daha kısa pistleri vardır. Bu rotaları güvenli bir şekilde karşılayabilecek yalnızca bir avuç özel uçak vardır ve Forjet Havacılık gibi özel bir kiralama şirketi, hangi sertifikalı operatörlerin bunlara sahip olduğunu bilecektir.

Belirli bir rota aynı zamanda denkleme bir menzil bileşeni de getirir ve menzile ve uçuş süresine bağlı olarak işi belirli bir uçak grubu yapar. Cessna Citation Excel XLS gibi orta ölçekli jetler, uçuş koşullarına ve yolcu sayısına bağlı olarak 6 saate kadar kesintisiz çalışabilir.

Altı saatin üzerindeki uçuşlar için, süper orta boy bir jet veya diğerlerinin yanı sıra 18 yolcuya kadar ultra uzun menzilli Gulfstream G650 gibi büyük bir özel uçak sağlam seçeneklerdir. Bununla birlikte, bunların uçması daha pahalıdır ve 5.000–6.000 fitlik (hatta daha uzun) bir piste ihtiyaç duyar, bu nedenle dar pistlerde daha küçük uçaklar olarak çalışamaz.

Deneyimi en üst düzeye çıkarmak

Ayrıca, uçak bulunabilirliği, belirli bir seyahat güzergahı için denklemdeki bir diğer önemli husustur. Burada, bir komisyoncu ile çok çeşitli operatörler arasında kurulan ilişki, nihai fiyat ve genel özel jet deneyiminde rol oynayacak bir müşteri için belirli bir uçağı güvence altına almanın anahtarı olacaktır.

Kapsamlı bir hizmet olarak özel havacılık, esneklik, konfor, güvenilirlik ve zaman verimliliği açısından ortak niteliklerin kilidini açar. Yine de, bir uçuş için fazla ödeme yapmazken deneyimi gerçekten en üst düzeye çıkarmak için, güvenilir ve sertifikalı operatörlerden doğru uçağı seçmek, benzersiz bir seyahat deneyimi için ilk adımdır.

Son olarak, sektördeki aktif oyuncular olarak sadece özel havacılığın özellikleri hakkında yeni müşteriler yetiştirmekle kalmayıp, aynı zamanda havacılık profesyonellerine, karar vericilere ve yetkililere özel havacılığın ünlüler ve sporcular için büyük jetlerden çok daha fazlası olduğunu anlatmak bizim görevimizdir. Aslında istisna bu.

Bize 7/24 telefon üzerinden jet kiralama için ulaşabilirsiniz.

İçerik ara

Kategoriler

Popüler Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir