Özel Uçak ve Jet Kiralama Hizmetleri

BirJetKirala Jet ve Helikopter Kiralama

Post Page

Anasayfa /ÖZEL JETİN MENZİLİ

ÖZEL JETİN MENZİLİ

Küçük turboprop uçaklardan ve orta ölçekli jetlerden büyük VIP uçaklara kadar, bireysel gereksinimlerinize uyacak çok çeşitli özel uçaklarımız var. İster kısa bir şehir tatili, ister golf hafta sonu, ister iş toplantısı, ister tropik bir tatil beldesinde uzun zamandır beklenen bir tatil için ihtiyaçlarınız için doğru özel jeti bulacağız.

Yolcu sayısı, ekipman, kabin düzeni ve konfor açısından kişisel gereksinimleriniz ve uçuş rotası (ve dolayısıyla özel jetin menzili), hangi modelin sizin için uygun olduğunu belirler. ‘Menzil’, bir uçağın yakıt ikmali yapmadan kat edebileceği maksimum mesafeyi temsil eder.

Mesafe

HAFİF JETLER – KISA MESAFELİ UÇUŞUNUZ İÇİN MÜKEMMEL SEÇİM

Hafif jetler gibi daha küçük jetler daha kısa menzile sahiptir ve bu nedenle daha kısa rotalarda uçmak için idealdir. Hafif jetler, tek bir pilot tarafından uçulabilen özel jetlerdir. Bu modeller, daha büyük orta boy jetlerden önemli ölçüde daha uygun maliyetlidir. Kapasite tipik olarak 5 ila 8 yolcu koltuğu arasındadır. Müşterilerimizin çoğu iş randevuları için hafif jetler kiralamaktadır. Örneğin Cessna Citation 525 CJ1, iş seyahati için oldukça popüler bir model. 2.400 km menzile sahip bu jet, iç hat uçuşları için idealdir. Ancak Amerikan uçak üreticisinin bu özel jeti, uluslararası kısa mesafeli uçuşlar için de iyi bir seçim.

UZUN MESAFELİ UÇUŞLAR İÇİN UZUN MENZİLLİ UÇAKLAR

Global Kabin kategorisindeki modeller transatlantik uçuşlar için uygundur. Bu özel jetlerin menzili daha uzun. Bu, uçağın yakıt ikmali durmadan uzun mesafeler kat edebilmesi için önemlidir. Örneğin, iyi bilinen Gulfstream serisinden veya Learjet serisinden uygun modeller mevcuttur. Gulfstream G550 özellikle uzun mesafeli uçuşlar için uygundur. Uçak, uzun mesafeli jetler arasında öncülerden biriydi. Ultra uzun mesafe kategorisindeki ilk özel jetlerden biriydi. Başlangıçta sertifikalandırıldığında, en uzun menzile sahip özel jetti – 12.500 km. Bu Gulfstream uçağı 14 saatten fazla sürekli uçabilir, bu da kıtalararası rotaları durmadan uçurabileceği anlamına gelir.

ÖZEL JET KİRALAMA: MALİYETİ NEDİR?

Özel bir uçuşun maliyeti büyük ölçüde kalkış noktası ile varış noktası arasındaki mesafeye göre belirlenir. Bu faktör, kısa veya uzun menzilli özel bir jetin gerekli olup olmadığını belirler. Ancak bu belirleyici göstergeye ek olarak, yolcu sayısı ve uçuşun ne kadar sürede gerçekleşeceği de fiyat hesaplamasına giriyor. Bireysel durumunuz için doğru uçağı bulmak için uzmanlarımızdan biriyle kişisel bir istişarede bulunmanız önemlidir. İlk görüşmeden hemen sonra deneyimli ekibimiz size uygun bir özel jet bulabilir ve talep üzerine sizin için bağlayıcı olmayan bir fiyat teklifi hazırlayabilir.

Bize 7/24 telefon üzerinden jet kiralama için ulaşabilirsiniz.

İçerik ara

Kategoriler

Popüler Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir