Özel Uçak ve Jet Kiralama Hizmetleri

BirJetKirala Jet ve Helikopter Kiralama

Post Page

Anasayfa /Özel Jet Kiralama Rezervasyonu Yaptıktan Sonra Ne Olur?

Özel Jet Kiralama Rezervasyonu Yaptıktan Sonra Ne Olur?

 

1) Dokümantasyon ve havaalanı kontrolleri

Özel jet kiralama yaptığınız zaman müşteri Hizmetleri ekibinin ilk işlerinden biri, yolculardan gerekli belgelerin toplanmasını sağlamaktır ve bu, gerektiğinde sınır yetkililerine uyumu sağlamak için kullanılır.

Uçuş için istediğiniz pist alanlarını elde etmek için ekip, uçak operatörü ve doğrudan havaalanları ile yakın çalışır.

Çoğu havaalanı için bu basit bir süreçtir, ancak diğerleri için müşteriden zamanlamalar konusunda daha fazla müzakere ve daha fazla esneklik gerekebilir. Örneğin Cenevre Havaalanı yıl boyunca çok yoğun; ve yaz aylarında Mikonos veya İbiza gibi havaalanları o kadar meşgul ki, özellikle hafta sonları yuvaların güvenliğini sağlamak daha zor olabilir.

2) Catering ve diğer yerleşik gereksinimleri düzenleyin

Uçak ve mürettebatın tümü onaylandıktan ve kurulduktan sonra, Müşteri Hizmetleri ekibi uçak içi detayları hakkında kitapçı veya yolcuyla konuşacak ve bunları uçak operatörü ile koordine edecektir. Gemideki ikramın belirtilmesi ana hususlardan biridir.

Her uçuş benzersiz olduğu için ikram, yolcuların ihtiyaçlarına göre uyarlanabilir. Alışılmadık diyet kısıtlamalarından favori çay markalarına kadar, yıllar içinde çok çeşitli talepler gördük. Düzenlemeleri yapmak için yeterli zaman verildiğinde hemen hemen her talep karşılanabilir.

Yemek seçenekleri çok çeşitlidir ve uçağın büyüklüğüne göre düzenlenmiştir. Menünün kendisinin yanı sıra, Müşteri Hizmetleri ekibi yemek düzenlerken iki ana faktörü göz önünde bulunduracaktır: Kiralık jetin boyutu ve bir uçuş görevlisinin gemide olup olmayacağı.

Uçağın büyüklüğü, tam dolu bir kadırganın kabinin bir parçası olup olmayacağını belirler; Örneğin, sınırlı bir kadırgaya sahip kiralık uçak üzerinde ayrıntılı, sıcak bir yemek önermeyiz. Ancak salatalar, şarküteri, deniz ürünleri, peynir seçimleri, meyve tabakları, hamur işleri … ve çok daha fazlası dahil olmak üzere sipariş edilebilecek birçok lezzetli soğuk kaplama seçeneği var.

Benzer şekilde, bir uçuş görevlisinin varlığı (genellikle yalnızca orta veya daha büyük uçaklarda) yemek yiyebilecekleri, yiyecekleri ısıtabilecekleri ve daha sonra temizleyebilecekleri anlamına gelir – bu nedenle bu, daha karmaşık yemek seçeneklerine olanak tanır.

Yemek hizmetine ek olarak, doğum günleri veya diğer özel günler için süslemeler ve çiçekler, engelli yolcular için erişilebilirlik gereksinimleri ve gemide seyahat eden çocuklar veya evcil hayvanlar için özel düzenlemeler gibi kabin veya havaalanı için başka gereksinimler de düzenliyoruz.

3) Yer transferlerini organize etmek

Fjet Havacılık kalkış veya varışınız için kara taşımacılığı da ayarlayabileceğini biliyor muydunuz? Müşteri Hizmetleri ekibimiz, seyahatinizi sorunsuz bir seyahat deneyimi haline getirmeyi amaçlamaktadır.

Herhangi bir kara taşımacılığına ihtiyaç olup olmayacağını soracağız ve araç transferiniz için kapsamlı bir şekilde incelenen tercih edilen tedarikçilerimizden birini kullanacağız. Özel arabalardan limuzinlere, sprinter minibüslere kadar sizin için doğru zemin seçeneğini bulabiliriz. Varış noktanızın daha fazlasını doğrudan varıştan görmek istiyorsanız bir gezi turu bile ayarlayabiliriz.

Dikkate alacağımız birkaç faktör rotayı içerir; yolcu sayısı ve bagaj miktarı; ve özel spor malzemeleri, tekerlekli sandalye veya bebek arabası gibi daha büyük başka ekipman parçaları varsa. Bir havayolu uçuşundan transfer yapan müşteriler için, Müşteri Hizmetleri ekibimiz, herhangi bir gecikmeyi takip etmek için havayolu programlarını takip ederek ana havaalanı terminalinden fbo’ya (özel terminal) uçaktan kara transferleri ayarlayabilir.

4) Uçuş günü

Tüm uçuş öncesi düzenlemeler halledildiğinde ve uçuş günü geldiğinde (bazen yukarıdakilerin tümü son dakika uçuşuysa uçuş gününde gerçekleşir), ekip tüm detayları koordine etmekle meşguldür. dikkat gerektirir. Kar, şiddetli rüzgarlar, yağmur veya diğer koşullar nedeniyle gecikme olmaması için havayı sürekli izliyoruz. Müşteri Hizmetleri ekibimiz, uçuşunuzu etkileyebilecek Geçici Uçuş Kısıtlamaları konusunda da her zaman günceldir.

Son olarak, uçağın, mürettebatın ve yemeklerin hepsinin yerinde olmasını sağlayacağız. İletişimin anahtar olduğunu biliyoruz, bu nedenle kalkışa kadar ihtiyacınız olan tüm ayrıntılarla sizi düzenli olarak güncel tutacağız. Böylece geldiğinizde sorunsuz ve sorunsuz bir deneyim garanti edilir.

Kalkışta da bitmiyor. Bir dönüş uçuşu rezervasyonu yaptırmış olsanız da olmasanız da, ekip inişinizle ilgili ayrıntıları koordine etmek için hazırdır – ve daha sonra geri bildiriminizi almak da dahil olmak üzere (müşteri incelemelerimizden bazılarını okuyun). Müşterilerin yanlışlıkla havaalanında veya gemide eşya bırakması da nadir değildir, bu yüzden onları takip etmek ve size iade etmek için elimizden gelenin en iyisini yapacağız!

İçerik ara

Kategoriler

Popüler Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir