Özel Uçak ve Jet Kiralama Hizmetleri

BirJetKirala Jet ve Helikopter Kiralama

Post Page

Anasayfa /ÖZEL JET KİRALAMA İLE UÇMANIN 8 AVANTAJI

ÖZEL JET KİRALAMA İLE UÇMANIN 8 AVANTAJI

İstanbul’un önde gelen özel jet işletmesi Forjet Havacılık , birinci sınıf deneyimi eskisinden daha lüks hale getirmek için şık koltuklar, güvenli yolculuklar ve kişiye özel konuk hizmetleri sunuyor. Bununla birlikte, birinci sınıfın sağlayamadığı bir takım avantajlar nedeniyle, özel uçakla seyahat etmek en zengin ve konforlu ulaşım şekli olmaya devam etmektedir.

Özel jet kiralama ile birinci sınıf uçuş arasındaki fark önemlidir: Özel jetle seyahat ederken ilgi odağı  sadece sizsiniz; Ticari bir uçakla uçarken ise havayolu ilgi merkezidir. Özel bir uçak kiraladığınızda, kendi varış noktanızı ve uçuş sürenizi seçme ve özel ihtiyaçlarınıza göre kişiselleştirilmiş bir ortamda uçma özgürlüğüne sahip olursunuz. Özel uçuş deneyimi tartışmasız benzersiz olsa da, avantajlar lüksün çok ötesine uzanıyor. Bir sonraki tatilinizi planlamanıza yardımcı olmak için özel bir jetle uçmanın sekiz avantajının bir listesini sizin için derledik.

1. Bir uçak ve iç mekan seçimi

Daha geleneksel mi yoksa daha çağdaş bir görünümü mü seviyorsunuz? Yedi ya da on dört koltuk ister misin? Bir iş havayolu şirketi böyle sorular sormaz. Forjet Havacılık ise deri koltuklar, kanepeler, uydu telefonları, ruh hali aydınlatması, LCD ekranlar ve özel jet hizmeti söz konusu olduğunda kişiselleştirilmiş bir eğlence merkezi gibi birinci sınıf iç mekanlara sahip çok çeşitli uçak boyutları sunuyor. Şimdi sizin için en iyisinin ne olduğuna karar vermek size kalmış.

2. Hedefinize daha yakın uçun

Forjet Havacılık ile uçarken kalkış ve varış terminallerini seçersiniz. Birinin yakınında yaşıyorsanız, büyük bir merkez yerine daha küçük bir özel havaalanından uçabilirsiniz. Kalktıktan sonra, Forjet Havacılık hava kiralama hizmeti, varış noktanızın yakınındaki daha küçük havaalanlarından herhangi birine inmenizi sağlar. Gideceğiniz yerde daha fazla zaman geçirecek ve bu şekilde trafikte daha az zaman geçireceksiniz.

3. Arada artık durak yok.

Havayolu seyahat tarifeleriyle sınırlı kalmanıza izin vermek iyi bir fikir değildir. Bir iş ziyareti için A noktasından B noktasına gitmeniz gerekiyor mu? Forjet Havacılık sizi doğrudan varış noktanıza götürecektir. Bu, artık geceleme veya uçak beklemek için harcanan saatler olmadığı anlamına gelir. Ayrıca geç kalıyorsanız havaalanında acele etmenize gerek yok. Uçak bu sefer seni bekliyor.

4. Evcil hayvanınızı uçuşta yanınıza alabilirsiniz.

Evcil hayvanınızı uzun süre bekletmek hem evcil hayvanınız hem de kendiniz için stresli olabilir. Tüm ticari havayolları gemide evcil hayvanlara izin vermez ve bunu yapanlar sizden önemli bir ücret talep eder. Evcil hayvanınız yanınızda özel bir jetle oturabilir ve sizinle aynı konfor seviyesinin tadını çıkarabilir.

5. Ne zaman istersen git

Trafik uçuşları için uçuş tarifeleri taşa konmuştur, ancak öngörülemeyen olaylar nedeniyle değişebilir. Uçuş gecikmesinin en yaygın nedeni, hava durumuna değil, çok geç gelen bir uçuştur. Özel olarak uçuyorsanız, havayolundan ziyade sizin için uygun olan bir kalkış saati seçin.

6. Tüm özel jet size ve misafirleriniz içindir

Bir sonraki uçuşunuzda size yalnızca davet ettiğiniz kişilerin eşlik edip etmeyeceğini hayal edin. Gizli toplantılar yapabilir, istediğinizi yapabilir, kesintisiz çalışabilir veya arkadaşlarınız ve ailenizle özel bir jetle vakit geçirebilirsiniz.

7. Özel terminaller ve salonlar

Oraya ulaşmanın tek yolu, birinci sınıf kabininiz ne kadar lüks olursa olsun, havaalanındaki çılgınlığa ve uzun kuyruklara katlanmak. Bir hava kiralama sağlayıcısından özel bir uçak kiralarsanız, kendi kişisel sürücünüzün sizi doğrudan piste götürmesini sağlayabilirsiniz. Bazı özel terminallerde misafirlerinizi beklerken dinlenebileceğiniz şık bir özel salon bile vardır.

8. Kendi yemeğinizi seçin

İster kaliteli yemek ister şampanya tercih edin, özel jetinizdeki menü özel ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmıştır. Tabii ki, birinci sınıf bir uçuşta, iyi bir akşam yemeği yiyebilirsiniz. Öte yandan, ticari bir havayolu şirketi, istediğiniz çay markasına kadar bu düzeyde kişiselleştirme sağlayamaz.

Bu sekiz neden, Kiralık uçak ile uçmanın birçok faydasından sadece birkaçı. Özel uçuş maliyetli gibi görünse de, arkadaşlarınızla veya iş ortaklarınızla Kiralık jet maliyetli olabilir. Zaman para olduğunda, kaydedilen zaman ilk yatırımdan çok daha ağır basar. Bu nedenle, bir dahaki sefere bir tatil veya iş gezisi planlıyorsanız, Forjet Havacılık ile özel bir uçuş yapmayı düşünün.

İçerik ara

Kategoriler

Popüler Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir