Özel Uçak ve Jet Kiralama Hizmetleri

BirJetKirala Jet ve Helikopter Kiralama

Post Page

Anasayfa /Özel Jet Grup Seyahati ile Zamandan Tasarruf Edin

Özel Jet Grup Seyahati ile Zamandan Tasarruf Edin

 

Hangi boyutta özel jetin ihtiyaçlarınızı karşıladığını nasıl belirleyebilirsiniz? Uçağınızı boyutlandırmak, özel jet kiralama sürecinin önemli bir parçasıdır. Doğru boyutta jeti seçmek için seyahat planlarınızın önemli yönlerini düşünmeniz gerekir.

Nereden başlayacağınızı merak ediyorsanız, bu özel jet kiralama rehberine bir göz atın. Okumaya devam ederek, yaklaşan seyahatiniz için doğru özel jet boyutunu nasıl seçeceğinizi keşfedeceksiniz.

Seyahatiniz hakkında dikkate alınması gereken faktörler

Doğru boyutta jeti nasıl seçeceğinize karar vermenin ilk adımı seyahat planlarınızı analiz etmektir. İş için mi yoksa zevk için mi seyahat ediyorsunuz? Hedefinize ne kadar hızlı ulaşmanız gerekiyor? Bunlar sormanız gereken sorulardan bazıları. Düşünülmesi gereken başka birçok ek faktör de var. İhtiyaçlarınızı karşılayacak en iyi boyutta jeti aldığınızdan emin olmak için aşağıdaki faktörleri göz önünde bulundurun.

Partinizdeki Yolcu Sayısı

Yolculuğunuza kaç kişi gidiyor? Ne kadar küçük jet alırsanız, yakıt ve diğer masraflara o kadar az harcarsınız. Rezervasyonları tamamlamadan önce bir personel alın. Uçağınızın uçuş ağırlığı kapasiteleri ve koltuk kısıtlamaları dahilinde çalışın. Partiniz sadece birkaç kişiden oluşuyorsa, daha küçük bir uçakla geçinebilirsiniz. Partiniz büyük bir gruptan oluşuyorsa, artan ağırlıklarını ve alanlarını hesaba katmak için daha büyük bir uçak kiralamanız gerekecektir.

Seyahatinizin Mesafesi ve Süresi

Ne kadar uzağa uçacaksın? Uçağınızda bir yerden bir yere seyahat ederek haftalar geçirmeyi mi planlıyorsunuz yoksa bu tek seferlik bir uçuş mu? Seyahatinizin süresini hem kilometre hem de zaman açısından düşünmeniz gerekir. Partinizde çok fazla yolcu olmasa bile küçük bir jette sıkışık hissetmek istemezsiniz. Daha uzun veya daha karmaşık yolculuklar için daha büyük bir özel jet boyutu elde etmek daha iyidir. Daha büyük jetler yakıt ikmali yapmak zorunda kalmadan daha uzağa uçabilir.

Bagaj Miktarı

Siz ve partiniz ne kadar bagaj getireceksiniz? Bazen bir ton değerli eşyayı taşımak, özel bir jet kiralamak için yeterli sebep olabilir. Büyük miktarda bagaj için büyük bir uçak almak iyi bir fikirdir. Eşyalarınızı güvenli, özel ve konforlu bir ortamda taşıyabilirsiniz. Havalimanı personelinin transit halindeki değerli eşyalarınıza da zarar vermesi konusunda endişelenmenize gerek yok.

Rotanızdaki Havaalanı Türleri

Uzak bir yere jet kiralıyorsanız, oradaki havaalanının jetinizi indirmeye uygun olduğundan emin olun. Rotanız boyunca ne tür olduğunu görmek için farklı havaalanı kategorilerini araştırdığınızdan emin olun. Uçağınızda küçük veya kırsal havaalanlarını sık sık ziyaret etmeyi planlıyorsanız, görevi hak edecek kadar çevik olduğundan emin olun. Büyük jetinizi izole bir Karayip adasındaki küçük bir piste götürmek istemezsiniz.

Özel Jet Kategorinizi Seçin

Artık seyahat ayrıntılarınızın temellerini ve personel sayısı gibi lojistik unsurları hesaba katarak özel jet seyahatinize nasıl hazırlanacağınızı bildiğinize göre jetinizi seçebilirsiniz. Aşağıdakiler, aralarından seçim yapabileceğiniz bazı jet sınıflarıdır.

Çok Hafif Jetler

Eclipse 400 gibi çok hafif jetler, sınırlı yolcuları olan kısa yolculuklar için uygundur. Bu uçak sınıflandırması küçük ve çeviktir. Çoğu 6’dan fazla yolcuya sahip değildir ve yaklaşık 1000 deniz mili menzile sahiptir.

Turbo Sahne

Teknik olarak jetler olmasa da, turbo aksesuarlar kiralayabileceğiniz özel uçakların bir sınıflandırmasıdır. Turbo pervane uçakları, çoğu zaman 10 aralığında bir yerde daha fazla yolcu taşıyabilir. Bununla birlikte, yakıt ikmali yapmadan önce çok hafif jet sınıfındaki uçaklardan daha yavaştırlar ve daha kısa menzile sahiptirler. Turbo pervane uçakları, uzak veya ilkel pistlere iniş için mükemmeldir.

Işık jetleri

Lear 70 ve 75 gibi hafif jetler, çoğu insanın özel bir uçak kiraladığını düşündüklerinde düşündükleri şeydir. Çoğu hafif jet, yaklaşık 2000 deniz mili orta menzilli yolculuklar için yüksek hızlarda yaklaşık 10 yolcu taşıyabilir.

Orta Boy ve Süper Orta Jetler

Orta boy jetler daha büyük, daha hızlı ve daha uzun menzilli hafif jet modelleridir. Yakıt ikmali yapmadan birkaç bin deniz milinden fazla gitmeniz gereken uzun mesafeli yolculuklar için harikalar. Supermid jetler, orta ölçekli jetlerin premium ve daha büyük versiyonudur. Daha uzağa, daha hızlı veya daha fazla kişiyle seyahat etmeniz gerekiyorsa, bunlar mükemmel bir seçenektir. Kendiniz görmek için bazı seçeneklere göz atın.

Ağır Jetler ve Uçaklar

Tüm çevrenizi taşıyabilecek en hızlı ve en büyük jetler için ağır bir jet veya uçak kiralamanız gerekir. Bu devler, yüksek hızlarda uzun mesafelerde 20 kişiye kadar taşıma kapasitesine sahiptir. Bazı küçük veya uzak hava pistleri onlar için ideal olmasa da çoğu havalimanına iniş yapabilirler. Gökyüzünde çok fazla zaman geçirmeyi planlıyorsanız veya önemli işler için seyahat ediyorsanız, bunlar en iyi seçimdir.

Özel Jet Kiralamalarınızdan En İyi şekilde Yararlanın

Hayatınızdaki özel jet kiralamalarını ödemek için fazladan para harcamak istiyorsanız, tam olarak istediğinizi elde edebilirsiniz. Yaklaşan seyahatiniz için uygun boyutta uçağı seçmek için bu kılavuzdaki özel jet kiralama ipuçlarını kullanın.

Bize 7/24 telefon üzerinden jet kiralama için ulaşabilirsiniz.

İçerik ara

Kategoriler

Popüler Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir