Özel Uçak ve Jet Kiralama Hizmetleri

BirJetKirala Jet ve Helikopter Kiralama

Post Page

Anasayfa /İlk Kez Özel Jet Kiralayanların Bilmesi Gerekenler

İlk Kez Özel Jet Kiralayanların Bilmesi Gerekenler

Uçmak sadece bir ulaşım aracından daha fazlası olabilir. Forjet Havacılık özel jet ile lüks kabinlerin konforunda seyahat etmenin keyfini çıkarabilir ve gideceğiniz yere yolculuk da dahil olmak üzere seyahatlerinizin her yönünü takdir edebilirsiniz.

Özel uçuşlar, ticari havayollarına uygun ve keyifli bir alternatiftir. Kişisel alanınızdan ücretsiz Wi-Fi ve gurme yemekler de dahil olmak üzere çeşitli birinci sınıf olanakların keyfini çıkarabilirsiniz.

Kiralık jetlerde, uçuşunuza başlamadan önce dikkat etmeniz gereken birkaç önemli ayrıntı vardır. Özel uçmak için bu kılavuza bir göz atın, böylece seyahatleriniz boyunca tam olarak ne bekleyeceğinizi bilirsiniz.

Uçak Güvenliği

Forjet Havacılık charter uçuşunda güvenliğiniz en yüksek önceliktir. Kiralanan uçuşlarımız, etkileyici bir güvenlik sicili ve güvenlik önlemlerinin uygulanmasına gösterilen titizlikle ticari jet uçuşlarına güvenli, özel bir alternatif sunar.

İlk kez uçak kiralama yapıyorsanız, güçlü güvenlik prosedürleri uygulayarak misafirlerinin memnuniyetini sağlayan mükemmel bir güvenlik kaydına sahip bir şirket seçmek çok önemlidir. Özel uçuş güvenliği istatistiklerini ve yeminli uçuş şirketinizin güvenlik kayıtlarını araştırmak, en iyi seçimi belirlemenize yardımcı olabilir.

Modern özel uçuşlar, ticari uçuşlarla karşılaştırılabilir ve hatta bazı durumlarda ticari uçuşlardan daha güçlü güvenlik kayıtlarına sahiptir. 2010 yılında, iki kişilik mürettebatlı özel uçuşların kaza oranı 100.000 saatin üzerinde sadece 0,07 idi.

Forjet Havacılık, endüstrinin en zorlu hava taşıyıcısı güvenlik sertifikalarından birinin standartlarını koruyan Wyvern Ekürisi Güvenlik derecelendirmesidir. Gerekli ihtiyati tedbirleri uygulamak için sıkı denetimlerden geçtik ve katı standartları destekledik. Sizi varış noktanıza güvenli ve zamanında ulaştırmak için her türlü önlemi alıyoruz. En üst düzeyde güvenliği sağlamak için uçuşlarımızın her biri ikili pilot operasyon olarak gerçekleştirilmektedir.

Ayrıca, özel bir terminalden uçtuğunuzda, güvenlik ve check-in işlemi boyunca diğer yolculara maruz kalmanızı azaltabilirsiniz. Bu avantaj, gereksiz temas biçimlerinin çoğunu ortadan kaldırabileceğiniz ve bulaşıcı hastalıklara maruz kalmanızı azaltabileceğiniz anlamına gelir. Uçakta daha az yolcu olması, uçuşunuz boyunca maruz kalmaktan korunduğunuz anlamına da gelir.

Kim ve Ne Seyahat Edecek

bir jette yanınıza ne getireceksiniz

Uçuşunuzdan önce göz önünde bulundurmanız gereken temel hususlardan biri, yanınızda kimi ve neleri getirebileceğinizdir. Farklı özel uçakların yolcu ve bagaj için çeşitli kapasiteleri vardır. Forjet Havacılık, saatte 598 mil uçabilen ve 2.077 deniz mili kadar seyahat edebilen Phenom 300 jetlerinde charter uçuşlar sunmaktadır.

Sizinle kimin seyahat edeceğine ve yolculuğunuz için ne getireceğinize karar verirken aşağıdakileri göz önünde bulundurun:

Konuklar: Forjet Havacılık ile tek bir uçuşta sekiz yolcuya kadar binebiliriz, bu da seçtiğiniz yedi kişiye kadar misafir getirmenize olanak tanır.
Evcil hayvanlar: Forjet charter uçuşlarını seçtiğinizde, siz ve sevgili evcil hayvanınız için güvenli, stressiz bir uçuş deneyimi için evcil hayvanları da gemiye getirebilirsiniz.
Bagaj: Bagaj alanında 74 fitlik bagaj alanı ile tüm çantalarınızın yanı sıra kayak, snowboard veya golf sopası gibi daha hacimli eşyalarınız için yeterli alana sahipsiniz. Ticari havayollarının bagaj kontrol sürecinden kaçınmanın hız ve rahatlığının da tadını çıkarabilirsiniz.

Esnek varış saatleri: Güvenlik hatlarından ve gösterimlerden geçmek zorunda olmadığınız için özel uçuşlar da varış saatleri ile çok daha esnektir.
Kabinde:
Uçağa bindiğinizde, mürettebatınızın kabinde oturduktan sonra gerekli seyahat ve güvenlik prosedürlerini gözden geçirmesini bekleyebilirsiniz. Uçuş sırasında hangi noktalarda hareket etmenin sizin için güvenli olduğunu size bildirecekler ve her türlü soruyu cevaplamak ve belirli istekleri ele almak için hazır olacaklar.

Kabindeki konaklama yerleri de dahil olmak üzere özel uçuşları seçmenin birçok avantajı vardır. Her uçak, uçuşunuzu rahatlatıcı ve keyifli bir deneyim haline getiren özelliklerle donatılmıştır.

Forjet, charter uçuşlarının her birinde aşağıdaki ayrıcalıkları sunar:

Gizlilik: Gemide seçtiğiniz konuklarla kabinde rahat ve özel bir atmosferin tadını çıkarın.
Sınırsız ücretsiz Wi-Fi: Ücretsiz yüksek hızlı Wi-Fi erişimimizle ekstra işler yaparak, film izleyerek veya podcast dinleyerek havada geçirdiğiniz zamandan yararlanın.
Geniş iç mekanlar: Ekstra bacak boşluğu elde edin ve sakin ortama yayılmaktan çekinmeyin ve hatta tamamen rahat bir uçuş deneyimi için sağlanan alanda kestirin.
Lüks mobilyalar: Tamamen uzanmış deri koltuklarımızda uzanırken kendinizi evinizde hissedeceksiniz.
Gurme mutfağı: Uçarken lüksün tadına bakmak için gemideyken küratörlüğünü yaptığımız yemeklerin tadını çıkarın.
Uydu telefonu hizmeti: Ücretsiz ve sınırsız uydu telefonu erişimi ile havadan telefon görüşmesi yapın.

İçerik ara

Kategoriler

Popüler Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir