Özel Uçak ve Jet Kiralama Hizmetleri

BirJetKirala Jet ve Helikopter Kiralama

Post Page

Anasayfa /EN HIZLI 10 ÖZEL JET

EN HIZLI 10 ÖZEL JET

Özel bir jet özgürlük verir ve yeni olanaklar açar: kısıtlama, uçuş beklentisi veya yolcularla ilgili zorluklar yoktur. Uçak kiralamanın başlıca avantajları arasında mutlak güvenlik, maksimum konfor, en son teknoloji ve lüks koltuklar yer alıyor.

Kiralık jetlerin ana özelliği hızlarıdır. Günümüzde iş havacılığı pazarı, yolcuların istedikleri zaman uçuşlarda harcanan değerli zamandan tasarruf etmelerine ve azaltmalarına yardımcı olmaya hazır bir dizi ultra hızlı özel jete sahiptir. Bu nedenle burada dünyanın en hızlı 10 özel jetini analiz edeceğiz.

1. CESSNA CİTATİON X + – MACH 0,935 (717 MİL / SA)

Cessna Citation X +, en yüksek Mach 0.935 hızına sahip orta boy bir jet uçağıdır ve bu da onu şu anda dünyanın en hızlı özel uçağı yapmaktadır. 51.000 feet’e kadar yüksekliklerde seyahat edebilir. Ek olarak, Citation X + dakikada 4.117 fit ve sadece 24 dakikada 47.000 fit gibi etkileyici bir tırmanma hızına sahiptir.

Uçak mühendisleri uçağın gövdesiyle gurur duyuyorlar: en öfkeli kötü hava koşullarının bile darbesini püskürtebilir. En hızlı özel jetlerden biri, konforlu bir uçuş için her şeye sahiptir – döndürülebilen ve açılabilen konforlu deri koltuklar, ocak ve mini bar içeren eksiksiz bir mutfak, tuvalet odası ve küçük bir gardırop.

2. GULFSTREAM G650 VE G650ER – MACH 0,925 (710 MİL / SAAT)

Gulfstream G650 ve G650ER amiral gemileri, kesintisiz uzun mesafe menzilini genişletiyor. 0,925 Mach’a varan hızlara ulaşan Gulfstream G650 ve G650ER, en hızlı özel jetler olarak kabul ediliyor.

Gulfstream G650 ve G650er’in kabinleri, form ve işlevin çarpıcı bir birleşimidir. Esnek kabin tasarımı ve kişiselleştirme seçenekleri, ister ayrı bir bölmeye, ister geniş bir toplantı alanına veya kişisel çalışma alanlarına ihtiyaç duysun, sahiplerine kendi alanları üzerinde kontrol sağlar.

3. BOMBARDİER GLOBAL 7500 – MACH 0,925 (710 MİL / SA)

Kanadalı özel jet üreticisinin Global ailesinde 2018 yılında piyasaya sürülen yeni bir model olan Global 7500, aynı zamanda en hızlı özel jetlerden biri olarak kabul ediliyor. En yüksek hızı Mach 0.925’tir.

Global 7500 güvenli bir şekilde gökyüzünde ev olarak adlandırılabilir. Kabin 4 bölümden oluşmaktadır: tam boy yataklı bir ana kabin odası, özel bir mürettebat salonu ve bir mutfak. Gemide duşlu bir tuvalet de bulunmaktadır. En hızlı özel jetlerden biri olan bu uçak, gezegenin yarısında bir uçuş sırasında ihtiyacınız olabilecek her şeyi sunar: yemek hazırlamak ve servis etmek için tam teşekküllü bir mutfak, uyku yerlerine dönüştürülebilen konforlu sandalyeler, internet erişimi ve uydu telefon iletişimi.

4. BOMBARDİER GLOBAL 5500 VE 6500 – MACH 0,9 (690 MİL / SAAT)

Bombardier Business Aircraft, Küresel iş jeti ailesinde sırasıyla 5.700 ve 6.600 deniz mili menzile ve en yüksek Mach 0.9 hızına sahip 5500 ve 6500 olmak üzere iki yeni yükseltme gerçekleştirdi.

Bombardier 5500 koltuk 16 yolcu ve 6500 koltuk 17’dir. Yolcuların en mükemmel konforu için en son teknolojiler ve tasarım çözümleri bu modele entegre edilmiştir. En son teknoloji sizi bağlı tutar ve eğlendirir. Ayrıca üç ayrı yaşam alanı, ihtiyacınız olan mahremiyeti ve lüksü sağlayarak tam bir konfor içinde çalışmak, yemek yemek ve oynamak için yeterli alan sağlar.

5. DASSAULT FALCON 7X VE 8X – MACH 0,9 (690 MİL / SAAT)

Falcon’un maksimum hızı Mach 0.90’dır. Bu arada, bu modern bir dijital uçuş kontrol sistemine sahip ilk uçaklardan biri. 8X, daha uzun menzile, genişletilmiş kabine ve daha yeni motorlara ve aviyoniklere sahip popüler 7x’in daha modern bir türevidir. 7X, 14 yolcuya kadar konaklayabilir. Kalkıştan 15 dakika sonra, 0,90 Mach seyir hızıyla 39.000 feet’e ulaşmayı çoktan başardı. Ve Dassault Falcon 8X, 16 yolcuya kadar tasarlanmıştır.

Bu en hızlı iki özel jet, yolculara uzun süreli uçuşlarda bile uçuşta konforlu bir konaklama sağlayan geniş ve konforlu yolcu kabinleri sunuyor. Ek olarak, müşteri kabinin konfigürasyonunu çeşitli tiplerde yapılan mevcut dört tasarımdan bağımsız olarak seçebilir veya kendi tasarım stilini sipariş edebilir.

6. BOMBARDİER GLOBAL 6000 – MACH 0,89 (683 MİL / SA)

Bombardier Global 6000 ayrıca en hızlı özel jetler listesine dahil edildi. Hızı en yükseklerden biridir – Mach 0.89.

Kabinin üç bölümü 17 yolcuya kadar rahatça konaklayabilir. İç tasarım, beyan edilen yolcu sayısına kolayca dönüştürülür. Birçok uçağın önünde özel bir kabini ve kadırgası vardır ve neredeyse hepsinde ikinci bir lavabo vardır. Bir Ethernet iletişim sistemi, güncel ofis ve eğlence ekipmanları ve en yeni ev aletleri gemiye monte edilmiştir.

7. GULFSTREAM G550 – MACH 0,885 (679 MİL / SA)

Yüksek hız aynı zamanda Gulfstream G550’nin ayırt edici bir özelliğidir. Bu en hızlı uçaklardan biri Mach 0.885’e varan hızlara ulaşıyor.

Gulfstream G550’nin geniş iç mekanı, 16 yolcuya kadar rahatça konaklayabilir. G550’nin avantajları, deniz seviyesine göre küçük bir basınç düşüşü, kabinde sık güncellenen hava ve iyi ses yalıtımıdır.

Ek olarak, ek ücret karşılığında, benzersiz malzeme kombinasyonları, masaj işlevine sahip elektrikli koltuklar ve salon işlevlerini bir akıllı telefon veya tabletten kontrol etme yeteneği içeren Seçkin iç mekanı sipariş edebilirsiniz.

8. DASSAULT FALCON 2000LXS – MACH 0,862 (661 MİL / SA)

Dassault Falcon 2000LX’LER ayrıca en hızlı özel jetlerden biri olarak kabul edilir. Mach 0.862’deki uzun uçuş menzili, seyahat süresini önemli ölçüde azaltabilir. Ayrıca, şehirler arasında hareket etmenize, kıtaları geçmenize, okyanusları geçmenize ve daha fazlasını elde etmek için yeteneklerinizi optimize etmenize olanak tanıyan olağanüstü görev esnekliği sunar.

Bu muhteşem kiralık uçaklardan birinin salonu, her biri birçok ayar ve ayar ile ayrı bir sandalyeye rahatça oturan 10 yolcu için tasarlanmıştır. Sandalyeler arasındaki masalar katlanır ve ihtiyaç duyulmazsa çıkarılır. Her sandalye çifti düz bir yüzeye sahip bir yatağa dönüştürülebilir.

9. BOMBARDİER CHALLENGER 650 – MACH 0,85 (541 MİL / SA)

2014 yılında tanıtılan Bombardier Challenger 650, maksimum 0,862 Mach hıza ulaşması nedeniyle aynı zamanda en hızlı özel uçaklardan biridir.

Geniş iç mekan yeni bir konfor seviyesi sunar. Daha geniş oturma alanlarına ve dev HD monitörler ve Bluetooth entegrasyonu dahil gelişmiş bir kokpit kontrol sistemine sahiptir. Bunun en iyi özel jetlerden birinin bazı avantajları, yeniden tasarlanmış bir mutfak, LED aydınlatma, daha sabit açılır masalar ve iyi tasarlanmış bir tuvalet iç kısmıdır. Eğlence sistemi, standart donanım olarak 24 inçlik bir bölme monitörünün yanı sıra yüksek çözünürlüklü içeriği yeniden üretmek için bir sistem aldı.

10. GULFSTREAM G500 – MACH 0,925 (675 MİL / SA)

Gulfstream G500, gemide hız ve lüks ile etkileyici özel bir jeti temsil edecek şekilde tasarlandı. İş jeti, maksimum Mach 0.925 seyir hızına ulaşma kabiliyeti sayesinde en hızlı özel jetler listemize girdi.

G500’ün kabini, iş havacılığında en iyi ses yalıtımını sağlayacak şekilde tasarlanmıştır ve tamamen rahatlamanızı sağlar. En popüler özel jetlerden biri olan bu uçak, 19 kişiye kadar rahatça konaklayabilir.

Salon en son teknoloji ile modernize edildiğinden içeride kablolu bir hava uçuş kontrol sistemi ve on sensör panelli bir kokpit bulacaksınız. Koltukları kontrol edebilir, sıcaklığı ayarlayabilir ve hafif bir dokunuşla gemideki ışığı ayarlayabilirsiniz. Yolcu alanı panoramik manzaraya ve konforlu koltuklara sahip üç bölüme ayrılmıştır.

İçerik ara

Kategoriler

Popüler Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir