Özel Uçak ve Jet Kiralama Hizmetleri

BirJetKirala Jet ve Helikopter Kiralama

Post Page

Anasayfa /Çocuklarınızla Özel Uçmanın Faydaları

Çocuklarınızla Özel Uçmanın Faydaları

Artan Gizlilik

Çocuklarınızla özel jet kiralama rezervasyonu yapmanın en büyük faydalarından biri, seyahat ederken aileniz için daha fazla mahremiyet sağlamasıdır. Birçok ebeveyn, hasta, yorgun veya başka türlü mutsuz bir çocukla seyahat etme zorluğuyla karşı karşıya kalmıştır. Çevredeki birçok yolcu bunun nasıl bir şey olduğunu anlarken, diğerleri çocuklarınızın davranış şeklini onaylamayabilir. Aileniz için özel bir uçak rezervasyonu yaptığınızda, daha fazla mahremiyete sahip olacaksınız ve diğer yolcuların çocuklarınızdan hayal kırıklığına uğraması konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak.

Güvenlik Hatlarından Kaçının

Çocuklarla seyahat ederken, güvenlikten geçmek için uzun kuyruklarda beklemek zorunda kaldıklarında sabırlı kalmaları zor olabilir. Özel bir uçakla uçtuğunuzda, bu güvenlik hatlarından tamamen kaçınabilirsiniz! Sabırsız çocuklar için sadece uzun kuyruklar zor olmakla kalmaz, aynı zamanda TSA güvenliğinden geçemeyen birçok şey vardır. Örneğin, havaalanı güvenliğinden bebeğinize süt getiremeyebilirsiniz. Bazı ilaç türlerini ve diğer bebek ürünlerini halka açık bir uçuşa getirmek de zor olabilir. Özel bir uçakla, çocuklarınız için ihtiyacınız olan her şeyi yanınızda getirebileceksiniz!

Rahat Oturma

Özel kiralamalar da diğer uçaklara göre çok daha rahat oturma imkanı sağlıyor. Konforunuzu artırmak için birinci sınıf koltuklar için ödeme yapabilseniz de, birkaç çocuk için ödeme yapıyorsanız bu bütçeniz için çok pahalıya mal olabilir. Özel bir kiralama ile siz ve çocuklarınız çok daha rahat oturmanın tadını çıkarabileceksiniz! Ayrıca, özel bir uçaktaki koltuklar genellikle tamamen yaslanır. Bazı özel uçaklarda yataklar bile vardır, bu da sizin ve çocuklarınızın uzun bir yolculukta dinlenmesini kolaylaştırır.

Çocuğunuza Yakın Oturun

Aileniz için uçak bileti rezervasyonu yaptığınızda, koltuklarınızı seçemeyebilirsiniz. Bu bazen ek ücret karşılığında bir seçenek olsa da, bazı havayolları ayrıldığınız gün size bir koltuk tahsis edecektir. Ailenizle uçuyorsanız ve birkaç küçük çocuğunuz varsa, birbirinize yakın oturabileceğinizden emin olmanız gerekir. Bu sadece çocuklarınıza uçuş süresince yardım etmenize izin vermekle kalmayacak, aynı zamanda seyahat ederken korkularını hafifletmenize de yardımcı olacaktır.

Geliştirilmiş Hijyen

Özel uçakla seyahat etmek de güvenliğiniz ve hijyeniniz için faydalıdır. Düzenli bir uçuşta, birçok yabancıya yakınsınız ve genellikle aynı geri dönüştürülmüş havayı paylaşıyorsunuz. Bu nedenle, ticari bir uçuşta uçarken sizin ve çocuklarınızın bir hastalığa yakalanması kolay olabilir! Aslında yapılan araştırmalar, havayolu yolcularının yanlış yere oturmaları durumunda uçuşta hastalığa yakalanma şansının% 80 olduğunu gösteriyor. Özel bir uçakta, herhangi bir yabancıya yakın olmayacaksınız ve hastalanmaktan kaçınabilirsiniz!

Özelleştirilebilir Olanaklar

Özel uçtuğunuzda, özelleştirilebilir olanaklara da sahipsiniz. Örneğin, ikramınızı aile üyelerinizin her birinin ihtiyaçlarına göre özelleştirebilirsiniz. Öte yandan, ticari bir havayolunda uçmak, seçici veya alerjisi olan çocuklar için daha az yiyecek seçeneğiyle sonuçlanacaktır. Benzer şekilde, yerleşik eğlencenizi özelleştirebilirsiniz. Çocuklarınızla seyahat ederken, sıkılmaları muhtemeldir ve yolcuların kullanabileceği filmleri izlemek istemeyebilirler. Ancak, hedefinize ulaşana kadar çocuklarınızı eğlendirmek ve meşgul etmek için eğlencenizi özel bir uçuşta özelleştirebilirsiniz.

Esnek Zamanlama

Özel uçuşların bir diğer büyük avantajı, genellikle seyahat için daha esnek zamanlama ve yönergeler sunmalarıdır. Bu, seyahatinizi mevcut uçuşlar etrafında planlamak zorunda kalmak yerine, programınıza uygun bir seyahat planlamayı çok daha kolaylaştırır. Siz veya bir aile üyeniz hamileyken seyahat etmek istiyorsanız bu da büyük bir faydadır. Genellikle, özel bir jetle uçarken hamileliğin sonraki aşamalarında uçmak için doktor izni alabilirsiniz.

Bagaj Ödenekleri

Charter uçuşları da tipik olarak daha iyi bagaj politikalarına sahip olacaktır, bu da çocuklarla seyahat ederken önemlidir. Kargo ambarında saklanacak ve potansiyel olarak kaybolacak ekstra bagajlar için ödeme yapmak yerine, tüm bagajlarınızı yanınıza alabilirsiniz! Bu, aileniz için bebek arabaları ve diğer ekipmanlar gibi ticari uçuşlarda izin verilmeyebilecek diğer şeyleri de içerir.

Direkt Uçuşlar

Son olarak, özel uçmak, herhangi bir durak veya konaklama yapmak zorunda kalmadan doğrudan varış noktanıza gitmenizi sağlayacaktır! Bu özellikle çocuklu aileler için önemlidir, çünkü çocuklar hızla seyahat etmekten bıkabilirler. Ayrıca, ister bagajınızı kaybedin, ister çocuğunuz kaçsın, bir ara vermek bir şeylerin ters gitme olasılığını artırır. Özel bir charter rezervasyonu sizi hedefinize daha hızlı ve daha az sorunla ulaştıracaktır!

Çocuklarla mı Seyahat ediyorsun? Özel Uçuş Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinin

Çocuklarla seyahat ederken, süreci kolaylaştırmanın yollarını bulmak aile tatillerinizi çok daha keyifli hale getirebilir. Özel uçmanın faydaları hakkında daha fazla bilgi edinmek, bir sonraki seyahatiniz için en iyi seçenek olup olmadığına karar vermenize yardımcı olabilir.

Özel bir charter şirketi arıyorsanız, Forjet Havacılık size yardımcı olabilir! En iyi destinasyonlara özel uçuşlar sunuyoruz ve tatilinizi planlamanıza yardımcı olabiliriz.

Bize 7/24 telefon üzerinden jet kiralama için ulaşabilirsiniz.

İçerik ara

Kategoriler

Popüler Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir