Özel Uçak ve Jet Kiralama Hizmetleri

BirJetKirala Jet ve Helikopter Kiralama

Post Page

Anasayfa /BOMBARDIER CHALLENGER 850

BOMBARDIER CHALLENGER 850

15 Koltuk Kapasite

Bombardier Challenger 850, en büyük, en üretken ve konforlu kurumsal özel jetlerden biridir. Uçak, Global 6000 ile aynı büyüklükteki kabine sahip ancak çok daha küçük bir jetin saatlik maliyeti, menzili ve esnekliği.

Bu uçak hakkında

Challenger 850, CRJ200 uçağından türetilmiştir. Bombardier jeti 2006 yılında teslim etmeye başladı.
Uçak 30 yolcu tutabilir, ancak normalde 15 kişiye kadar yönetici oturma düzenine sahiptir. Gerekirse kapalı lavaboya fazladan bir yolcu oturabilir. Challenger 850, Londra ile Québec, Dubai ve Bangkok ile Pekin ve Mumbai arasında uçabilir. Bagaj bölmesi yaklaşık 20 valiz tutar ve yönetici oturma düzeninde kişi başına en az bir valize izin verir.
Özelleştirilebilir iç mekanlar ve yataklara dönüştürülebilen koltuklarla Challenger 850, hem gündüz hem de gece uzun mesafeli uçuşlar için mükemmeldir. Uçak kiralamak için harika ve çok tercih edilen bir uçaktır.  Uçağın üretimi, 70’in üzerinde teslimatın ardından 2012’de sona erdi. 15 Yolcu ve iki mürettebata kadar rahatça oturabilen Challenger 850, uzun mesafeli seyahatler için idealdir. Jetin etkileyici menzili, kesintisiz uluslararası uçuşları hızlı ve uygun maliyetli bir şekilde tamamlayabileceği anlamına gelir ve bu da onu kiralama için popüler bir seçim haline getirir.

İç dizayn

Bol bacak alanı ve tavan boşluğu sunan Challenger 850’nin geniş kabini, kişiye özel iç mekanlar ve çeşitli düzenlerle yolcuların özel ihtiyaçlarına göre uyarlanabilir. İş dostu tümleşik olanaklar arasında temel uydu iletişim telefon sistemi ve internet bağlantısı bulunur. Kabinde ayrıca uçuş içi haritalama, dijital kabin eğlencesi, dokunmatik ekran kontrolleri, LCD ekranlar, yeniden tasarlanmış bir mutfak, ileri ve arka tuvaletler ve LED aydınlatma bulunuyor.

Aşağıda Bombardier Challenger 850 için standart bir konfigürasyon bulunmaktadır.

Uçmadan önce öğrenmeniz gereken ilginç gerçekler
Challenger 850, düşük emisyon sistemi ve azaltılmış dış gürültüsü ile öncekilerden daha yakıt tasarruflu olacak şekilde tasarlandı. 850 CS (Kurumsal Servis) varyasyonu 15’ten fazla yolcuyu barındıracak şekilde yapılandırılabilirken, 850 ER (Genişletilmiş Menzil) modelinde menzilini 350 km’nin üzerine çıkaran yardımcı bir yakıt deposu bulunur.

Teknolojik özellikler

İki General Electric CF34-3A1 motoru Challenger 850’ye güç veriyor, her biri 8.729 lbs itme gücü sunuyor ve saatte 311 galon kullanıyor. Jet, bir Rockwell Collins ProLine 4 aviyonik süitinin yanı sıra çift küresel konumlandırma sistemi, çift mesafe ölçüm ekipmanı, çift otomatik yön bulucu, gelişmiş yere yakınlık uyarı sistemi, çift navigasyon veya iletişim telsizleri ve bir trafik çarpışmasından kaçınma sistemine sahiptir.

Tarih

Challenger 850, 2003 yılında Canadair’in CRJ200 bölgesel uçağının yeniden markası olarak duyuruldu. Bombardier’in o zamanki en büyük inşa edilmiş uçağı, CRJ200’ÜN geniş kabin alanını ve kanat açıklığını korurken, bir iş jetinin konforunu ve lüksünü sunmak için tasarlandı. İlk olarak 2012 yılında üretim durdurulmadan önce 2006 yılında teslim edildi.

Üretici firma

Bombardier Havacılık (eski adıyla Bombardier Aerospace), ticari, ticari ve uzmanlaşmış uçak pazarları için havacılık ürünleri tasarlar, üretir ve destekler. Marka, yerleşik havacılık şirketlerinin çeşitli satın alımlarıyla başladı. İlk sırada 1986’da Canadair, ardından Kuzey İrlanda’daki Short Brothers, 1990’da Amerikan şirketi Learjet ve 1992’de Kanada’nın Boeing yan kuruluşu De Havilland Aircraft vardı. Şu anda 60.000’den fazla çalışanı olan Bombardier, orijinal uçaklar ve trenler yaratan küresel bir taşımacılık endüstrisi lideridir. Ürün ve hizmetleri, yolcu konforu, enerji verimliliği, güvenilirlik ve güvenlik alanlarında yeni standartlar belirleyen dünya standartlarında ulaşım deneyimleri sunmayı amaçlamaktadır. Merkezi Kanada’nın Montreal kentinde bulunan Bombardier, ulaşım, iş uçakları, ticari uçaklar ve hava yapıları ile mühendislik hizmetleri alanlarında 25 ülkede üretim ve mühendislik tesislerine sahiptir.

Maliyet

İkinci el Bombardier Challenger 850’lerin fiyatı genellikle 10 milyon dolardan (USD) başlar.

Kiralama oranları

Bombardier Challenger 850 için kiralama ücretleri, planladığınız yolculuğun uzunluğuna ve uçup gitmeye karar verdiğiniz havaalanlarına bağlı olarak büyük ölçüde değişebilir. Artık kiralık jet bulmak sandığınızdan daha kolay!

 

İçerik ara

Kategoriler

Popüler Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir