Özel Uçak ve Jet Kiralama Hizmetleri

BirJetKirala Jet ve Helikopter Kiralama

Post Page

Anasayfa /Özel Jet Kiralama Düşündüğünüzden Daha Ucuz

Özel Jet Kiralama Düşündüğünüzden Daha Ucuz

Limuzininizin konforundan ayrıldıktan ve tasarımcı bagajınızı kalabalıklar arasında sürükledikten sonra başka bir yoğun havaalanına ulaşma düşüncesinden korkuyorsanız, özel bir jet kiralamaya bakmanız gerekir.

Herkes güvenlikte ayakkabılarını çıkarırken ve gümrüksüz olarak zaman geçirirken, Forjet havaalanı transfer hizmeti ve özel uçak kiralama rezervasyonu yaptırırsanız, terminalden geçirilmeden önce yatakta fazladan bir saat geçirebilirsiniz. El dikişli derinizde bir bardak Dom Perignon’un tadını çıkarın otur.

Ayrıca, özel jet kiralamanın tadını çıkarmak için zengin olmanıza gerek yok. Bir dizi yeni şirket, özel jet endüstrisini bozmak ve bir jetin maliyetini paylaşmanıza yardımcı olan üyelik kulüpleriyle daha erişilebilir hale getirmek için yola çıktı.

Ayrıca boş ayaklara oturmanıza yardımcı olacak bir dizi uygulama var, bu yüzden belki de business class uçuşunu iptal etme ve Cessna’yı alma zamanı gelmiştir. Özel bir jet kiralamak düşündüğünüzden daha uygun olabilir.

Jet kiralama

Özel jet kiralama artık sadece pop yıldızları için değil. Bir dizi yenilikçi girişim sayesinde artık bankayı bozmadan tüm uçağı kendiniz kiralayabilirsiniz.

Başka bir seçenek hava taksi Doğrusal Hava olabilir. Kendi uçaklarından hiçbirine sahip olmasa da, sitesini kullanarak birini selamlayabilirsiniz. En yakın havalimanını sokak adresinizi yazarak bulabilir, ardından koltuk sayısına göre bir uçak seçebilirsiniz. Normal bir hava taksisi için uçağın tamamını alırsınız, böylece maliyetlerinizin bir kısmını telafi etmek için yedek koltuk satabilirsiniz. Oprah Winfrey’in Gulfstream jetinin büyüklüğü olmayabilir, sunulan en büyük uçağın yalnızca dört koltuğu vardır, ancak özel uçak kiralama yolcu başına 400 USD kadar düşük olabilir.

Özel jetle yer ayırtın3

Daha önce Avrupa’ya bir jet uçağının maliyetini araştırdıysanız, seçeneği geçtiyseniz, Forjet kurtarmaya hazır. Business class bilet fiyatına uçuşlar sunar, ancak konuklar iş jeti ile seyahat edebilirler. Üyelik ücreti yoktur, sadece bilet için ödeme yaparsınız. Web sitelerine göre ekip, Avrupa çapında kısa mesafeli uçuşlarda iş sınıfı seçeneklerinin kalitesinin düşmesine yanıt olarak şirketi kurdu. Daha iyisini yapabileceklerini düşündüler – müşterilerine Hawker400ve Hawker 800 Tarifeli bir özel jet üzerindeki koltukların fiyatı 390 EUR kadar düşüktür.

Arkadaşlarınızla özel bir jet kiralayın

Arkadaşlarınızla uçmak istiyorsanız, Türkiye genişleyen bir Türk şirketi olan Forjet bir göz atmanız gerekir. Uygulaması gezginleri dünya çapında 7000 uçağa bağlar ve fiyatları karşılaştırmanıza ve bu yanan soruyu yanıtlamanıza olanak tanır, “özel bir jet kiralamanın maliyeti ne kadardır?”. Fiyatları kontrol ederek ve seçilen yedi kişilik bir uçağın her koltuğunu doldurarak, siz ve arkadaşlarınız, aynı yolculuk için bir ekonomi biletinin fiyatı için ödeyeceğinizden daha ucuza özel bir jetle uçabilirsiniz. Ayrıca, bir sonraki uçuşunuza karşı kullanabileceğiniz her uçuşta puan kazanırsınız. Jet kiralamayı kolaylaştırır.

Yeni arkadaşlar edinmenin sakıncası yoksa, insanların kitle kaynak kullanımı yoluyla hedeflerine bir jet kiralamasına yardımcı olan Blade adlı başka bir uygulamayı kullanabilirsiniz. İstanbul merkezli uygulama, hedefinize uçmak isteyen diğer konukları da bulmanızı sağlar ve ardından uçuşun maliyetini paylaşabilirsiniz. Örneğin, Dubai’ye uçmayı planlıyorsanız, uygulama uçuşunuzun reklamını yapar ve sizi benzer düşünen diğer ruhlara bağlardı.

Özel bir jet üyesinin kulübüne katılın

Ülke kulübüne katılmayı unut. Etraftaki en sıcak üyelik, en iyi partinin yerden 30.000 fit yüksekte olduğu özel bir jet kulübüdür. Bu özel jet üyelik kulüpleri size bir an önce uçma imkanı verir, kalkıştan 15 dakika önce iki saat yerine havaalanına varabilir ve göz alıcı uçuşlara daha ucuza erişebilirsiniz.

Sık sık uçarsanız, Sörf Havası sizin için kulüp olabilir. Konuklara aylık üyelik ücreti karşılığında Kaliforniya veya Teksas’ta istedikleri sıklıkta uçma şansı verir. Özel hava terminaline arabayla gelin ve uçuşunuzda yapmak istediğiniz değişiklikler hakkında özel üyelik yöneticinizle irtibat kurun. Aylık üyelikler yaklaşık 4000 USD’ye mal olur veya kulübe katılmak istemiyorsanız, ortalama bir business class bilet fiyatı olan 500 USD’ye bir koltuk alabilirsiniz.

 

İçerik ara

Kategoriler

Popüler Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir